Od czterech pokoleń rodzina Orell pielęgnuje tradycje sztuki kominiarskiej. Już w 1945 roku Józef Orell wstąpił do Związku Zawodowego Kominiarzy w Krakowie, a w 1947 r. w Szczecinie uzyskał dyplom mistrzowski Izby Rzemieślniczej. Oddanie i doświadczenie nabyte przez lata praktyki zaowocowało rodzinną tradycją przekazywaną z pokolenia na pokolenie. Nasz zakład jest kontynuatorem tradycji kominiarstwa rodzinnego. Firma współcześnie prowadzona jest przez Kominiarzy będących trzecim i czwartym pokoleniem spadkobierców sztuki kominiarskiej. Przy zastosowaniu nowoczesnych i udoskonalonych metod pozostają oni wierni pasji oraz tradycji rodzinnej pielęgnowanej od lat.

Orell od pokoleń

Orell od pokoleń

O firmie

W czasach rodzącej się gospodarki wolnorynkowej, dostrzegając nowe możliwości, 1 października 1990 roku utworzono Zakład Usług Kominiarskich Orell. Przedsiębiorstwo szybko stało się jednym z liderów w województwie zachodniopomorskim. Dziś firma pod marką Usługi Kominiarskie Orell świadczy kompleksowe usługi kominiarskie zwłaszcza na terenie Szczecina i sąsiednich miejscowości. Możemy również przyjąć zlecenie w innych miastach Polski oraz Niemiec. Nasz zakład liczy kilkanaście osób, w tym czterech mistrzów kominiarskich.

Z naszych profesjonalnych usług regularnie korzystają klienci indywidualni, wspólnoty mieszkaniowe, spółdzielnie, zakłady budżetowe, szkoły, przedszkola, banki, hotele, restauracje itp. Przez lata tysiące klientów zaufało nam i skorzystało z naszej oferty. Chodziliśmy po niezliczonej ilości dachach, dbaliśmy o bezlik kominów w Waszych domach i firmach. O jakości i profesjonalności naszych usług świadczą opinie klientów. Posiadamy najwyższą możliwą notę. Sam sprawdź!

Usługi Kominiarskie ORELL

Next Previous Klienci o nas

Najwyższy poziom usług

Od pokoleń udoskonalamy i unowocześniamy naszą ofertę. Jesteśmy członkiem Korporacji Kominiarzy Polskich, która jest stowarzyszeniem poświadczającym rzetelność i fachowość świadczonych przez nas usług. W naszej pracy korzystamy z nowoczesnego sprzętu zapewniającego najwyższą jakość oraz efektywność. Nasi pracownicy, dzięki wykształceniu, kursom i procesom certyfikacji posiadają i uzupełniają wiedzę z zakresu sztuki kominiarskiej. Wszystkie te czynniki wpływają na najwyższy poziom świadczonych usług oraz zadowolenie klientów.

urządzenia pomiarowe

urządzenia pomiarowe

Nasze certyfikaty

Dyplomy

Pozostałe